... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/aceab85ba6067f78b0c57fbc5bb9f77e.jpg'


اولین جلسه شورای اداری شهرستان خرامه در سال 1394 برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، اسپرجانی فرماندار، داریوش اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و کلیه اعضاء شورای اداری صبح روز یکشنبه مورخ 9/1/1394 اولین جلسه شورای اداری در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار گردید.

اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک سال جدید بیان داشتند: نامگذاری سال 1394 به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی از سوی مقام معظم رهبری خود نشان از اهمیت این سال می باشد که به طور قطع دسیسه های دشمنان در مورد نظام راسرکوب می کند و بیان کننده همراهی و همدلی دولت و ملت در عرصه انتخابات پیش رو می باشد.

وی افزود: هدف از حضور کلیه دستگاههای اجرایی در این مکان تجدید بیعت با ولایت فقیه که امام جمعه محبوب شهرستان نماینده آن می باشد که خود بیانگر آن است که تمام ملت ایران همچنان مطیع دستورات رهبری اند و هرگز دین از سیاست جدا نبوده است.

محمد صباحی امام جمعه شهرستان خرامه ضمن تبریک سال نو به مدعوین خاطر نشان شدند: حضور شما در این مکان خود نشانگر بیعت شما با ولایت فقیه و رهبر انقلاب اسلامی است که جای تقدیر و تشکر دارد.

صباحی گفت: سال 93 برای شهرستان سالی پراز موفقیت بود و امیدواریم در سال جدید این موفقیتها در سطح شهرستان ادامه پیدا کند که شهرستانی آباد داشته باشیم.

امام جمعه اظهار داشت: تنها چیزی که برای شهرستان و موفقیت شورای اداری مهم است وحدت می باشد که میتوان شهرستان را به جایگاه واقعی خود برسانید و همه ما باید در راستای شعار سال که همان دولت و ملت، همدلی و همزبانی است گام برداریم تا به اهدافمان برسیم.

داریوش اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک سال جدید و تقدیر و تشکر از کلیه دستگاههای اجرایی گفت: تلاش و پشتکار زیاد مجوعه بود که در سال گذشته موفقیتهای چشمگیری نصیب شهرستان شد که در طول تاریخ شهرستان بی سابقه بوده است.

دکتر اسماعیلی تاُکید کردند: اولویت کاری در سال جدید ادامه دادن پروژه های کلید خورده و نیمه کاره است چرا که  بهره برداری از پروژه های در دست اقدام هم به اشتغال کمک بزرگی می کند هم موقعیت شهرستان را بهبود می بخشد.

در پایان برخی از اعضاء شورای اداری به بیان نظرات خود پرداختند.

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1394/1/9
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      73        نفر

  • بازدید امروز:      861      نفر

  • بازدید دیروز:      1755      نفر

  • بازدید هفته:    7992      نفر

  • بازدید ماه:       29793      نفر

  • بازدید کل:      1336120      نفر