... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/eb46f2ab2e408b6b234e08ac2ac44cd6.jpg'


شهرداران باید برای همه سطوح برنامه ریزی داشته باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، احسان خازن فرماندار،علیرضا بیات پور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس، جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی واعضاء شورای اسلامی شهر جلسه تودیع و معارفه شهردار خرامه در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

احسان خازن فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین ترابی شهردار سابق را مدیری موجه و قابل قبول معرفی کرد و گفت: حقیقتاً مهندس ترابی امتیازات ویژه ای داشتند و قطعاً زحمات ایشان مورد رضایت خداوند قرار خواهد گرفت.

وی ضمن ابراز خرسندی از تخصص شهردار جدید به تشریح ویژگی های خاص وی پرداخت و ادامه تحصیل در مقطع دکترای مدیریت شهری، تلاش، پرکاری و تعامل سازنده وی در عین قانون مداری را از یک خصوصیت مثبت دانست.

فرماندار خرامه بیان داشت : شهرداری ها در سه سطح با مردم در ارتباطند سطح اول و مقوله خدمات به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سطح سوم توسعه فرهنگی است. لازم است تا شهردار برای همه این سطوح برنامه ریزی داشته باشد.

وی در ادامه توجه بیشتر به  ارتقاء سطح علمی اداره شهر، به ویژه فرهنگ مطالعه و سبک زندگی اسلامی، برنامه ریزی جهت ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری، توجه به زیباسازی شهر و برنامه ریزی جهت مدیریت پسماند را از شهردار جدید خواستار شد.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه خرامه اظهار داشت: هرکس به مردم خدمت کند خداوند به اندازه تمام کسانیکه از ایشان بهره مند شده اند برای او خدمتگزار تعیین می نماید .

وی افزود:کسانی که در شهرداری کار می کنند ارتباط مستقیم با زندگی مردم دارند، زیربنای زیبایی و ارتقاء فرهنگ شهر به دستان شهردار و شورای شهر است.

صباحی بیان کرد: زمانی خستگی شهردار بیرون می رود که زیبایی معابر و آسودگی مردم را ببیند، شهر یک سهام بزرگ است که مردم سهام دار، شورا هیئت مدیره و شهردار مدیرعامل آن است، همه دخالت مستقیم دارند، چه خوب است که همه در ساختن شهری زیبا همکاری کنیم.

علیرضا بیات پور مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری فارس گفت: شهرداری ها آئینه تمام نمای دولت و نظام ها هستند. مردم دولت ها را در خدمات روزمره ای می بینند که در سطح شهر ارائه می گردد. در این راستا پروژه های عمرانی می تواند بزرگترین تبلیغ برای عملکرد دولت باشد و رضایتمندی را در بین شهروندان نسبت به نظام ایجاد نماید.

وی افزود: شهردار باید به شهر به عنوان یک موجود زنده بنگرد و به ویژه شهرداری و شورای شهر باید اطلاع خود را از قوانین بالا برده و از پتانسیل ها استفاده نمایند، یک شهردار و شورای اسلامی شهر اگر می خواهند موفق شوند باید برنامه ریزی جامع و کاملی برای عمران و آبادی شهر داشته باشند و فراتر از زمان خود زندگی کنند، داشتن برنامه های راهبردی و ارائه چشم اندازی موثر می تواند در این زمینه گره گشا باشد.

در پایان این مراسم حکم عبداله زارع درنیانی به عنوان شهردار به وی ابلاغ و اعطاء گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1393/9/13
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      46        نفر

  • بازدید امروز:      1032      نفر

  • بازدید دیروز:      1079      نفر

  • بازدید هفته:    7204      نفر

  • بازدید ماه:       24930      نفر

  • بازدید کل:      1418881      نفر