... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/962a334c1f4e85fcaf85c8f5d589dce1.jpg'


فرماندار شهرستان خرامه: صندوق بیمه اجتماعی حامی مالی مناسبی برای جامعه تحت پوشش خود بویژه جامعه کشاورزان، روستایی و عشایر می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه بررسی مسائل و مشکلات بیمه روستایی، کشاورزی و عشایری به ریاست فرهاد جهانخواه فرماندار و با حضور معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، مهندس قره بیگی معاون مدیرکل تعاونی روستایی استان فارس و جمعی از مسئولین و دهیاران و شوراها در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با اشاره به اهمیت بیمه در بین اقشار کم در آمد جامعه عنوان کردند: ترویج و نهادینه کردن فرهنگ استفاده از بیمه‌های اجتماعی روستاییان وعشایر لازم و ضروری است چراکه این صندوق در زمینه ایجاد بسترهای لازم برای خدمات‌رسانی به مردم روستاها فعالیت می‌کند و بسترساز افزایش انگیزه روستاییان برای ماندگاری در روستاها می شود.

فرماندار تاکید کرد: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یکی از  سیاست‌های دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد رفاه و ارائه خدمات بیشتر برای قشر روستایی و عشایر است.

وی افزودند:ارائه خدمات بیمه اجتماعی به کاهش فقر،‌ فاصله طبقاتی جمعیت روستایی و شهری و محرومیت، گسترش عدالت اجتماعی، بهبود زیر ساخت‌های اقتصادی و در نتیجه توسعه اقتصادی و اجتماعی بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می‌انجامد.

مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به اهمیت خدمات صندوق بیمه اجتماعی برای همکاری همه جانبه با صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر اعلام آمادگی کرد از تمامی عوامل بخشداران، دهیاران و متولیان امر خواست نسبت به ترویج این امر همت گمارند.

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/7/19
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      8        نفر

  • بازدید امروز:      708      نفر

  • بازدید دیروز:      748      نفر

  • بازدید هفته:    6421      نفر

  • بازدید ماه:       23015      نفر

  • بازدید کل:      1472407      نفر