... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/0abdfdb199a39800011919f83f80d4c2.jpg'


جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست معاون فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست علیرضا قائدی معاون فرماندار و با حضوراعضاء شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

علیرضا قائدی معاون فرماندار خرامه ضمن تقدیر و تشکر از اعضاء شورای آموزش و پرورش و با اشاره به اعلام نتایج کنکور و اهمیت این موضوع در شاخص ارزیابی کیفیت آموزش در شهرستان ابراز کرد: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه تعلیم و تربیت، باید مشارکت های مردمی در عرصه آموزش و پرورش این شهرستان توسعه یابد و با توجه به سابقه درخشان شهرستان در زمینه های علمی و آموزشی به شاخصهای ارتقاء کیفی آموزش توجه شایانی شود.

معاون فرماندار با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش در سطح  شهرستان موثرترین و بالاترین شورا از نظر آموزشی می باشد، خاطر نشان شدند: آموزش و پرورش اساس و بنیان هر کشور می باشد و مشارکت مسئولین و مردم با آموزش و پرورش را یک امر ضروری و لازم است که با توجه به تأثیر گذاری این نهاد در سطح جامعه باید مصوبات این مجموعه به بهترین نحو ممکن در دستور کار همه ارگانها قرار گیرد.

در ادامه زارعی رئیس آموزش و پرورش و دبیر شورای آموزش و پرورش به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتهای این مجموعه در راستای ارتقاء سطح آموزشی و اقدامات صورت گرفته در جهت مستند سازی املاک آموزش و پرورش شهرستان بیان و تصمیماتی در اینخصوص اتخاذ گردید.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/5/17
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      12        نفر

  • بازدید امروز:      843      نفر

  • بازدید دیروز:      1038      نفر

  • بازدید هفته:    6694      نفر

  • بازدید ماه:       21854      نفر

  • بازدید کل:      1441839      نفر