... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/ae98fce887c8aa63c4b009637c1744e2.jpg'


معاون فرماندار خرامه: مصوبات ستاد تنظیم بازار باید در اسرع وقت برای پیشبرد اهداف ستاد پیگیری شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست مهندس علیرضا قائدی معاون فرماندار  و اعضاء ستاد تنظیم بازار برگزار شد.

علیرضا قائدی معاون فرماندار ضمن خیر مقدم به مدعوین و تبریک فرا رسیدن روز خبرنگاران به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و عنوان کرد: برای نظارت بربازار حساسیت ویژه ای باید اعمال شود تا متخلفین نتوانند در بازار مشکل ایجاد نمایند و با توجه به نوسانات جدی بازار در این ایام شاهد هرج و مرج و گران فروشی و تخلف در راستای برهم زدن نظم و امنیت حاکم بر بازار و جامعه نباشیم و مردم عزیز هم بتوانند در اسرع وقت مایحتاج خود را تأمین نمایند.

معاون فرماندار با اشاره نقش ستاد تنظیم بازار افزود: ستاد تنظیم بازار تنها برای ایام و مراسم خاص نیست بلکه ستاد، نظارت مستمری برای پایش، متعادل ساختن بازار و سوء استفاده های احتمالی داشته و در مواقع حساس باید به صورت ویژه ورود نموده و مطابق قانون با متخلفین برخورد نماید.

قائدی در ادامه از تمامی اعضاء ستاد تنظیم بازار خواست مصوبات جلسه در اسرع وقت برای پیشبرد اهداف کارگروه پیگیری نمایند تا شاهد برطرف شدن موانع  موجود در بازار باشیم.

در پایان ضمن بررسی مصوبات جلسات قبل، حاضرین درجلسه به ارائه راهکارهای اساسی جهت کنترل بازار و اقدام به موقع در مقابل تخلفات احتمالی پرداختند.

 

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/5/16
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      34        نفر

  • بازدید امروز:      832      نفر

  • بازدید دیروز:      1038      نفر

  • بازدید هفته:    6683      نفر

  • بازدید ماه:       21843      نفر

  • بازدید کل:      1441828      نفر