... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/c97680d0baa461efb7f927bdc12cccfd.jpg'


به مناسبت روز شهرداری و دهیاری: فرماندار خرامه: نامگذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز شهرداري و دهياري، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق شهري و روستايي است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، به مناسبت ۱۴تیرماه روز شهرداری و دهیاری مراسم گرامیداشت و تجلیل از مجموعه خدوم شهرداری خرامه با حضور امام جمعه و فرماندار در سالن حافظ پیام نور برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک و گرامیداشت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری خاطرنشان شدند: نامگذاری 14 تیرماه به عنوان روز شهرداری ودهیاری اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا از فعالیت های قابل توجه، اثر بخش و مردمی به صورت شبانه روزی خادمان مردم در شهرداری ها ودهیاری ها تجلیل، تقدیر و تشکر بعمل آید.

وی با اشاره به 14 تیر ماه روز بزرگداشت شهرداری و دهیاری ها بیان نمود که شهرداری ها به عنوان نهاد های مردمی نقش بسزایی در عرصه خدمت رسانی به مردم و عمران و آبادانی شهر‌ها و روستا‌ها را بر عهده دارد که قطعا تاثیر این خدمات به صورت مستقیم متوجه مردم خواهد بود و البته تحقق این مهم نیز در گرو همراهی شهروندان و همدلی وهمکاری بین دستگاهی است.

نماینده عالی دولت در شهرستان خرامه افزودند: شهرداران و دهیاران می بایست با افزایش دانش و آگاهی علمی وعملی خود در مسیر توسعه و مدیریت کارآمد نقش بایسته و شایسته خود را به عنوان مردمی ترین انتخاب در قالب شهردار ودهیار ایفا نمایند.

در ادامه امام جمعه و اعضاء شورای شهر و شهردار به بیان سخنرانی پرداختند و در پایان با اهداء لوح تقدیر و سپاس از از مجموعه شهرداری تقدیر و تجلیل بعمل آمد

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/4/16
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      24        نفر

  • بازدید امروز:      821      نفر

  • بازدید دیروز:      1038      نفر

  • بازدید هفته:    6672      نفر

  • بازدید ماه:       21832      نفر

  • بازدید کل:      1441817      نفر