... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/bd40ba176ac30fe433de6f16aa859abb.jpg'


فرماندار خرامه در جلسه شورای بهداشت و سلامت: ارتقاء شاخصهای بهداشتی و سلامت مردم باید در اولویت امور دستگاههای اجرایی قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه شورای بهداشت و سلامت به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء جلسه در سالن شهیدموسوی فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فرهاد جهانخواه فرماندار ضمن تبریک فرا رسیدن ماه میهمانی خدا ماه مبارک رمضان گفت : سلامت مردم از مهمترین مقوله های مورد توجه شورای بهداشت و کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مي باشد و اميدواريم با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین مسائل و مشکلات بهداشتی به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان باشیم.

فرماندار به اهمیت موضوع همگانی  شدن سلامت مردم اشاره و افزود: نهادهای متولی حوزه بهداشت و سلامت باید در حفظ و ارتقاء سلامت عمومی نقش خود را ایفاء نمایند و تمامی دستگاه های دولتی و خصوصی باید ظرفیت های خود را برای توسعه سلامت درجامعه بکارگیرند.

در ادامه دکتر دانش دبیر شورای بهداشت،  سلامت و امنیت غذایی به ارائه گزارش از اقدامات این شورا و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان در راستای ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه تشریح و حاضرین به ارائه دیدگاهها و نظرات خود در حوزه بهداشت و سلامت پرداختند.

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/2/29
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      99        نفر

  • بازدید امروز:      1103      نفر

  • بازدید دیروز:      1079      نفر

  • بازدید هفته:    7275      نفر

  • بازدید ماه:       25001      نفر

  • بازدید کل:      1418952      نفر