... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/00b690d3fc4a4d35a4903a587ed5014f.jpg'


به مناسبت گرامیداشت روز شوراها همایش تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان خرامه برگزار شد

((فرماندار خرامه : فضایی برای شوراهای شهرها و روستاها برای خدمت بوجود آمده است که باید از این فرصت استفاده کرد))

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، همایش تجلیل از شوراها به مناسبت روز شورا با حضور امام جمعه، فرماندار، دکتر اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مسئولین دستگاههای اجرایی و شوراهای اسلامی شهرستان، شهر و روستا باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک روز ملی شوراها و ولادت عالم منجی بشریت حضرت مهدی موعود(عج) و روز و هفته معلم  وبا اشاره اهمیت و جایگاه کار شوراها در سطح شهر و روستا اظهار داشتند: تشکیل شوراها در کشور را یکی از مهمترین دستاوردهای یک نظام مردم سالار تلقی کردند  که می تواند مشکلات بسیاری را در شهر و روستا حل نماید.

فرماندار با اشاره به وظایف شوراها و دهیاران شهرداران را بازوی توانمندی در پیشبرد اهداف بزرگ دولت در عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و اشتغالزایی .... دانست که می توانند بااستفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود زمینه را برای شکوفایی، توسعه و ارتقاء شهرستان فراهم کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان ضمن تشریح وضعیت موجود شهرستان و اقدامات صورت گرفته در جهت خروج شهرستان از وضعیت کنونی ابراز نمودند: دولت تدبیر و امید در جهت آبادانی و عمران مناطق محروم و کم برخوردار گامهای اساسی و مثبتی برداشته که در سال96 با اختصاص اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان جهت اشتغالزایی و توسعه پایدار روستایی و عشایری اهتمام ویژه ای برای رفع محرومیت و اشتغالزایی در مناطق روستایی داشته است که نوید آینده روشن برای شهرستان محروم خرامه خواهد بود.

وی دغدغه اصلی مدیریت شهرستان را توسعه، عمران و آبادانی شهر و روستا دانست و عنوان کردند: اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در سالهای اخیر خصوصا در زمان حاکمیت دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان خرامه قابل قیاس با گذشته نمی باشد که اعم آنها گاز رسانی به بیش از 100 درصد روستاها، ایجاد راههای مواصلاتی و ارتباطی در سطح شهرستان، آبرسانی به تمام نقاط شهرستان، اجرای طرح هادی در سطح روستاها، ارائه تسهیلات کم بهره به متقاضیان جهت اشتغالزایی، احداث شهرک شنعتی با تمام تجهیزات و زیرساختها، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با احداث بیمارستان، درمانگاه و خانه های بهداشت و صدها خدمات در خور شأن مردم عزیر و فهیم شهرستان خرامه که همه اینها با تعامل و پیگیری های مستمر مسئولین و شوراهای عزیز در سطح روستاها انجام گرفته و خواهد گرفت

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه ضمن تبریک وز شوراهااظهار داشت: شورا یک نهاد مقدس است که بذر آن از اول انقلاب کاشته شد و جایگاه شورا باید در شهر و روستا ارتقاء پیدا کند.

در ادامه تعدادی از شوراهای اسلامی شهر  و روستا به نمایندگی از شورهاهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان مشکلات و مسائل حوزه شهری و روستایی را بیان نمودند

 

 

.


تاریخ ثبت خبر: 1397/2/9
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      86        نفر

  • بازدید امروز:      1075      نفر

  • بازدید دیروز:      1079      نفر

  • بازدید هفته:    7247      نفر

  • بازدید ماه:       24973      نفر

  • بازدید کل:      1418924      نفر