... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/5d24d9756a51100827e411a32a556a43.jpg'


فرماندار خرامه در جلسه کمیته فرهنگی: نیمه شعبان بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدوی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کمیته فرهنگی  با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضاء کمیته در دفتر فرماندار برگزار شد

فرهاد جهانخواه فرماندار خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و با اشاره اهمیت مقوله فرهنگ در عرصه های مختلف جامعه ابراز کرد: ترویج فرهنگ و مکتب اسلامی بایستی با احساس مسئولیت و وظیفه شناسی بیش از پیش در دستور کار کلیه مسئولین بخصوص دستگاه های متولی امر فرهنگ باشد.

فرماندار با بیان اینکه نیمه شعبان بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت است، افزودند: اعیاد شعبانیه بهترین فرصت برای ترویج فرهنگ مهدویت برای نسل جوان است و  باید در کنار تنوع برنامه‌ها، اخلاق مهدوی را نیز در جامه ترویج دهیم و همه اعضاء کمیته و مسئولین شهرستان باید زمینه برگزای مراسم اعیاد شعبانیه و مهدویت به بهترین شکل ممکن زمینه مشارکت و حضور همه اقشار جامعه در این مراسم فراهم آورند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه کارگروه فرهنگی و اجتماعی متولی اصلی فرهنگ سازی در جامعه است، اظهار داشتند: خروجی جلسات شورای فرهنگ عمومی بایستی طوری باشد که ما در جامعه آثار و برکات آن را در کمتر کردن آسیب های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی و پیشگیری از معضلات شاهد باشیم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان بیان نمودند: باید تمامی اعضای کارگروه خود را در برابر آسیبهای اجتماعی مسئول بدانند و باید با آموزش و برنامه ریزی دقیق و عملی سعی در ارتقاء شاخصهای فرهنگی اجتماعی و کاهش آسیبهای اجتماعی شهرستان مدنظر باشد.

در پایان حاضرین به بیان دیدگاهها و نظرات خود در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی و شناسایی آسیبهای اجتماعی پرداختند و تصمیماتی دراین خصوص اتخاذ گردید.

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1397/2/5
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      81        نفر

  • بازدید امروز:      1067      نفر

  • بازدید دیروز:      1079      نفر

  • بازدید هفته:    7239      نفر

  • بازدید ماه:       24965      نفر

  • بازدید کل:      1418916      نفر