... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/ee0ee086d1065322eb1709a3d700d531.jpg'


فرماندار خرامه: در راستای مدیریت بحران آب باید عظمی همگانی وجود داشته باشد

شهرستان خرامه در آینده نزدیک با بحران کم آبی مواجه خواهد بود«

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه بررسی وضعیت آب شرب روستا های شهرستان با حضور امام جمعه، فرماندار، معاون فرماندار، بخشدار بخش مرکزی، آقای حاج مصلح مسئول مجمع خیرین آبرسان استان فارس و جمعی از مسئولین ذیربط در دفتر فرماندار برگزار گردید.

فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک سال جدید و با اشاره به شرایط حساس منابع آبی در سطح شهرستان عنوان کرد: در شهرستان خرامه علاوه بر بحران تامین آب باکیفیت با فرسودگی خطوط انتقال آب نیز روبرو هستیم که باید مورد اصلاح و تعویض قرار گیرد.

نماینده عالی دولت اذعان داشت: همانگونه که خیرین در راستای ارائه خدمات در تمام سطوح فرهنگی و آموزشی فعالیت چشمگیر داشته اند باید آنها را در راستای تأمین نیازهای ضروری و اولیه جامعه و مردم ازجمله آب مشارکت دهیم تا گامی مؤثر در جهت تامین  و حفظ منابع آب، فرهنگ صحیح و درست مصرف کردن آب شرب به جامعه آموزش دهیم تا بتوانیم وضعیت موجود حفظ کنیم.

در ادامه ضمن اتخاذ تصمیماتی در این خصوص مقرر شد جهت فرهنگ سازی مصرف بهینه آب به مردم، جلسه ای با حضور بخشداران، دهیاران و مسئولین مربوطه برگزار شود تا آموزش لازم جهت مصرف درست و حفظ منابع آب به جامعه ارائه شود.


تاریخ ثبت خبر: 1397/1/16
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      75        نفر

  • بازدید امروز:      1061      نفر

  • بازدید دیروز:      1079      نفر

  • بازدید هفته:    7233      نفر

  • بازدید ماه:       24959      نفر

  • بازدید کل:      1418910      نفر