... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/373fca5afb62542221bd0e8cfc0c2f20.jpg'


رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری: در حوزه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان باید بازنگری ویژه ای داشته باشیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری به ریاست مهندس جهانخواه فرماندار و با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، دکتر مختاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسئولین دستگاههای اجرایی و اعضاء کارگروه در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

مهندس جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن خیر مقدم به مدعوین و تشریح وضعیت موجود در شهرستان ابراز داشتند: شهرستان خرامه با توجه به وضعیت بحرانی که در زمینه اقتصادی، اشتغالزایی و سرمایه گذاری دارد باید مورد توجه جدی مسئولین استانی و شهرستانی قرار گیرد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان خاطرنشان شد: باید با تدوین یک برنامه جامع و کامل در بحث اقتصادی، اشتغالزایی و جذب سرمایه گذاری زمینه را برای توسعه و پیشرفت شهرستان هموار کنیم.

فرماندار با اشاره به شهرک صنعتی شهرستان عنوان کرد: تمام امکانات و زیر ساختها(زمین واگذاری، برق، آب، گاز، فیبر نوری و معافیتهای خاص و ...) برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی فراهم می باشد که در حقیقت تحقق این امر مهم از مسئولین شهرستان و استان خواستند نسبت به ترغیب و تشویق و هدایت سرمایه گذاری اقدام نمایند.

این مقام مسئول اظهار داشت: برنامه‌های ای خاص کوتاه مدت و بلندمدت برای نجات شهرستان از وضعیت موجود بویژه بهبود وضعیت موجود کسب وکار شرایطی فراهم کنیم تا بتوانیم مشکلات اشتغالزایی در کوتاه مدت به حداقل برسانیم و در بلند مدت با احداث کارخانه ها و کار گاه های تولید و صنعتی بزرگ که استارت کارهای اجرایی برخی از آنها زده شده است در شهرستان گامی مؤثر برای برون رفت از این وضعیت داشته باشیم.

جهانخواه با اشاره به تسهیلات حوزه اشتغال فراگیر و پایدار روستایی عنوان کرد: با توجه به شرایط و دستورالعمل جذب تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار روستایی و شرایط ویژه شهرستان خواستاریم با تجدید نظر در دستورالعمل برای جذب تسهیلات، در اجرای بندهای دستورالعمل بویژه بندهای 5و 6 تجدیدنظر لازم در مورد جذب تسهیلات شهرستان خرامه را مستثنی نمایند.

دکتر مختاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از عوامل ذیربط در امر اشتغال و سرمایه گذاری اظهار کرد: مسیر فعالیت در سطح شهرستان خرامه روبه پیشرفت و توسعه است  و در این راستا باید ارتقاء فرهنگ کار در انجام امورات کار مورد توجه جدی قرار داد تا جامعه رونقی نسبی قرار گرفت.

مختاری افزود: مسئولین و مردم می توانند با تعامل و همکاری مشکلات در سطح شهرستان حل و فصل نماییم و با تلاش خود شاهد پیشرفت و توسعه شهرستان در آینده نزدیک باشیم.

وی بیان کرد: مشکل اصلی بیکاری، بازار کسب و کار می باشد و باید در ایجاد اشتغال تمام امورات، اقدامات و شرایط برای سرمایه گذاری فراهم آوریم در این راستا از هیچ کوششی دریغ ننمایم.

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/11/25
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      2        نفر

  • بازدید امروز:      742      نفر

  • بازدید دیروز:      826      نفر

  • بازدید هفته:    6250      نفر

  • بازدید ماه:       20715      نفر

  • بازدید کل:      1440700      نفر