... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/ec79da0fe28f034e68b9ddfad39d4f1b.jpg'


مهندس رحمانی معاون اسنتانداری فارش درجلسه شورای اداری شهرستان خرامه به مناسبت افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر: مهمترین شاخص ارزیابی مدیران و مسئولین توجه به سرمایه گذاری و جذب آن می باشد

>>خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید باید در دهه مبارک فجر به سمع و نظر مردم عزیز رسانده شود<<

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه شورای اداری شهرستان  به منظور افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری فارس، مهندس فرهاد جهانخواه فرماندار، دکتر داریوش اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس عربی مدیرکل امور اقتصادی اسیتانداری فارس، مسئولین محترم استانی و شهرستانی در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

مهندس فرهاد جهانخواه فرماندار شهرستان خرامه ضمن تبریک ایام فرخنده و مبارک دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی خاطرنشان شدند: افتتاح پروژه  های خدمات رسانی، عمرانی، زیربنایی، ورزشی .... در دهه پر فروغ فجر نشان از اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید در امر خدمت رسانی به تمام نقاط کشور بویژه مناطق محروم و کمتر توسعه یافته می باشد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان با اشاره به اهمیت اقتصاد و اشتغال عنوان کرد: مهمترین اولویت دولت تدبیر و امید  توسعه و آبادانی کشور بحث اقتصاد و اشتغال می باشد که شهرستان خرامه از این امر مستثنی نیست و باید دولتمردان نگاه ویژه به شهرستان محروم خرامه بویژه بخش کربال داشته باشند.

فرماندار خرامه گفت: در حال حاضر شهرستان خرامه باتوجه به خشکسالی های اخیر دچار بحران اشتغال و درآمد شده و برای رهایی شهرستان از این وضعیت باید به سمت صنعت و تغییر الگوی معیشت و کشت برویم تا شاهد رونق نسبی در شهرستان باشیم که این امر همت همگانی می طلبد.

وی با اشاره به دستور العمل ها و مصوبات تسهیلات توسعه روستایی و طرحهای فراگیر در راستای اشتغال زایی  خاطرنشان شدند: کمیته اشتغال استان باتوجه به وضعیت بحرانی شهرستان خرامه باید بند های ۵ و۶ دستور العملهای جذب تسهیلات اشتغالزایی توسعه روستایی و طرحهای فراگیر مورد تجدید نظر قرار گیرد و شهرستان محروم خرامه را از این بندها مستثنی کند.

در ادامه مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری فارس ضمن تبریک ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و با اشاره به افتتاح پروژه های دهه فجر خاطرنشان شد: دولت محترم تدبیر و امید در طول چند سال خدمت خود خدمات شایان و قابل توجهی به تمام نقاط کشور بخصوص مناطق کمتر توسعه یافته داشته است که در این ایام مبارک باید خدمات، اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته به مردم بازگو شود تا مردم درجریان خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید قرار بگیرند.

مهندس رحمانی به اقدامات ارزنده دولت در سطح شهرستان خرامه اشاره نمود و تصریح کرد: دولت در راستای محرومیت زدایی خدمات قابل توجهی به شهرستان خرامه ارائه داده است که نمونه های بارز آن پروژه های راههای ارتباطی و مواصلاتی، عمرانی،  زیربنایی، گازرسانی، آبرسانی، خدمات بهداشتی، احداث سالنهای چند منظوره ورزشی، خدمات رفاهی، فرهنگی و اجتماعی که امروز شاهد افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتن 46پروژه های مختلف با اعتباری بالغ بر5/13 میلیارد تومان هستیم که به نمایندگی این تعداد پروژه ها، 3 پروژه

1-فاز دوم بیمارستان جوادالائمه خرامه( ارتقاء بیمارستان از 32 تخت به 64 تخت)

2-محور ارتباطی شهر خرامه به دهستان معزآباد جابری (تبدیل جاده فرعی به جاده اصلی به طول 5/3 کیلومتر با اعتباری بالغ بر2میلیارد و 200 میلیون تومان)

3- تسطیح و آبیاری نوین و تحت فشار کشاورزی (جمعا 221 هتکار از زمینهای کشاورزی شهرستان)افتتاح و تقدیم مردم عزیر و فهیم شهرستان خرامه می شود.

معاون استاندار فارس با اشاره به تلاش و کوششهای صورت گرفته در راستای اقتصاد و اشتغال شهرستان عنوان کرد:

اقدامات صورت گرفته در راستای اشتغال و اقتصاد شهرستان قابل تقدیر و تشکر می باشد و گواه این موضوع می توان نرخ بیکاری شهرستان خرامه اشاره نمود که 2/10 درصد است که از متوسط نرخ بیکاری استان کمتر می باشد.

وی با اشاره به عملیات گازرسانی در سطح استان ابراز داشتند: باید اذعان کنیم که در امر گازرسانی به سراسر نقاط استان انقلاب بزرگی رخ داده است و در طول خدمت دولت تدبیر و امید بیش از 951 روستا و 29 شهر از نعمت گاز بهره مند گشته اند و اکنون عملیات اجرا و مطالعاتی در دیگر مناطق با شدت بیشتری در جریان می باشد و به حمدالله در سال 97 تمام روستاها و نقاط شهرستان از این نعمت الهی بهره مند خواهند بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منایع انسانی استانداری فارس مهمترین شاخص ارزیابی مدیران و مسئولین را توجه به سرمایه گذاری و جذب آن عنوان کرد و افزود: برای ترغیب و جذب سرمایه گذار در راستای سرمایه گذاری باید تمام زیرساختها و زمینه ها برای جذب سرمایه گذار فراهم آورد و در این زمینه مسئولین ارشد استان فرایند های سرمایه گذاری  برای سرمایه گذار به حداقل برسانند.

معاون استاندار در ادامه با توجه به درخواست فرماندار محترم جهت جذب تسهیلات توسعه روستایی و طرحهای فراگیر قول مساعد دادند و ابراز کردند: باتوجه به نیاز مبرم شهرستان نسبت به دستور العمل های تسهیلات توسعه روستایی و طرحهای فراگیر در صورت امکان تغییراتی برای شهرستان خرامه اعمال خواهیم کرد تا متقاضیان شهرستان خرامه بتوانند این اعتبارات جذب نمایند.


تاریخ ثبت خبر: 1396/11/20
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      20        نفر

  • بازدید امروز:      762      نفر

  • بازدید دیروز:      826      نفر

  • بازدید هفته:    6270      نفر

  • بازدید ماه:       20735      نفر

  • بازدید کل:      1440720      نفر