... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/60431abdd19a73160a7078eea5a7fc09.jpg'


مهندس قائدی رئیس شورای اداری شهرستان خرامه؛ اقتصاد و اشتغال زایی مهمترین رکن نجات شهرستان خرامه از وضعیت کنونی می باشد

<<همه مسئولین در جذب سرمایه گذار مسئول هستند و باید از عاملان نظم و امنیت شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آورد>>

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، یازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست مهندس علیرضا قائدی سرپرست فرمانداری و با حضور حجت الاسلام صباحی امام جمعه، بخشداران، فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه ناحیه، شهرداران و مسئولین دستگاههای اجرایی در سالن شهید موسوی فرمانداری برگزار شد.

مهندس علیرضا قائدی ضمن خیر مقدم به مدعوین، گرامیداشت یاد و خاطره حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و انقلاب و با اشاره به اتفاقات اخیر و محکوم کردن اغتشاشات اتفاق افتاده خاطر نشان شدند: الحمدالله با مدیریت خوبی که در فضای حاکمیتی شهرستان حکم فرما بود، مردم فهیم شهرستان خرامه با آگاهی و بصریت بالا نشان دادند که نه تنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبندند بلکه عاملین وقایع اخیر را محکوم کرده و همپای مردم عزیز میهن اسلامی هر گونه اغتشاش را سرکوب و حامی و پشتیبان نظام و ولایت بوده و خواهند بود.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان خرامه با تأکید بر تکریم ارباب رجوع عنوان کردند: پیگیری  مسائل و مشکلات مردم از وظایف ذاتی هر مسئول اداره ای است و احترام و تکریم ارباب رجوع از اولویتهای اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد و در این راستا هر گونه کسری و قصور مسئول مربوطه پذیرفتنی نیست چرا که بی احترامی به ارباب رجوع بدبینی به نظام و دولت درپی دارد که قابل قبول نمی باشد.

مهندس قائدی افزودند: مسئولین دستگاههای اجرایی جهت سهولت سرمایه گذاری در سطح شهرستان که موجب ایجاد اشتغال می گردد نهایت تعامل و همکاری انجام دهند و تا جایی که قانون اجازه می دهد قوانین را به نفع مردم تفسیر کنند تا شاهد شکل گیری سرمایه گذاری  و ایجاد اشتغال در شهرستان باشیم.

رئیس شورای اداری شهرستان در ادامه  با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ابراز کرد: همه مسئولین وظیفه دارند خدمات دولت تدبیر و مید و اقدامات بجای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اطلاع مردم عزیز برسانند و بازگو نمایند.

سرپرست فرمانداری به نظم و امنیت مثال زدنی سطح شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت: از تمامی عواملی که با اقدامات و تلاش شبانه روزی خود نظم و امنیت مثال زدنی در سطح شهرستان فراهم نمودند کمال تقدیرو تشکر دارم و برای ارتقاء این جایگاه باید همه با مجموعه نیروی انتظامی و نظامی همکاری لازم داشته باشیم.


تاریخ ثبت خبر: 1396/10/20
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      31        نفر

  • بازدید امروز:      382      نفر

  • بازدید دیروز:      801      نفر

  • بازدید هفته:    5799      نفر

  • بازدید ماه:       19179      نفر

  • بازدید کل:      1468571      نفر