... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/e673d6a28c5189bff3fb6d92c2c310cc.jpg'


جلسه شورای ترافیک شهرستان خرامه به ریاست سرپرست فرمانداری برگزار شد

<<برگزاری مستمر جلسات شورای ترافیک شهرستان نقش بسزایی در برطرف کردن مشکلات ترافیکی و رونق بهبود عبور و مرور در سطح شهرستان دارد. >>

جلسه شورای ترافیک شهرستان خرامه به ریاست مهندس علیرضا قائدی سرپرست فرمانداری و با حضور اعضاء شورا به منظور بررسی مصوبات جلسات قبل و بررسی مسائل و مشکلات حوزه ترافیکی شهرستان در دفتر فرماندار برگزار شد.

مهندس قائدی با اشاره به وضعیت ترافیکی سطح شهرستان به خصوص شهر خرامه اظهارداشت: با توجه به بار ترافیکی محور خاوران - سروستان خرامه - ارسنجان مسئولیت ایمن سازی جاده ها و رفع مخاطرات جاده ای باتوجه به اهمیت جان مردم مسئولیتی بسیار خطیر و سنگین است وهمه دستگاهها بایدبا همدلی وهمکاری دراین راستا حرکت کنیم.

نماینده عالی دولت تدبیرو امید در شهرستان خرامه در این جلسه بیان نمود که اصل و مبنای شورای هماهنگی ترافیک، فرهنگ سازی می باشد که باید به این مقوله توجه ویژه ای شود.

سرپرست فرمانداری در پایان ضمن بررسی مصوبات جلسات گذشته بر پیگیری ویژه مصوبات شورای ترافیک شهرستان تاکید کرد و خاطرنشان شدند: تشکیل منظم جلسات زمینه همدلی و هماهنگی در تصمیمات و هم افزایی در اجرا را به دنبال خواهد داشت.


تاریخ ثبت خبر: 1396/10/17
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      14        نفر

  • بازدید امروز:      365      نفر

  • بازدید دیروز:      801      نفر

  • بازدید هفته:    5782      نفر

  • بازدید ماه:       19162      نفر

  • بازدید کل:      1468554      نفر