... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/c793397b41aa1d5e11254a8a834419eb.jpg'


مهندس قائدی سرپرست فرمانداری در بازدید از پروژه در حال اجرای محور مواصلاتی جاده خرامه - نی ریز: بر اجرای هرچه بهتر و سریعتر پروژه های راه های ارتباطی در حال اجرا و احداث شهرستان تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه مهندس قائدی سرپرست فرمانداری در ادامه بازدید های خود از پروژه های عمرانی  و زیر ساختی شهرستان از محور مواصلاتی و ارتباطی جاده خرامه - نی ریز بازدید بعمل آوردند.

نماینده عالی دولت در جریان این بازدید عنوان کردند: تجهیز زیرساخت های ارتباطی جاده ای زمینه ساز توسعه شهرستان محروم خرامه خواهد شد و با احداث محورهای مواصلاتی، شهرستان به چهار راه ارتباطی شرق استان تبدیل می شود و خود به خود رونق اقتصادی و اشتغالزایی به سمت شهرستان سوق پیدا خواهد کرد.

مهندس قائدی با اشاره به تسریع در اجرای پروژه محور خرامه نی ریز گفت: در اجرای پروژه باید تمام جوانب در نظر گرفته شود و نباید سرعت بخشیدن به اجرای پروژه باعث نادیده گرفتن ابنیه و مقاوم سازی آن شود چرا که در در صورت رعایت نشدن این موارد در آینده شاهد فرسودگی  از بین رفتن این پروژه بزرگ ملی خواهیم بود.

سرپرست فرمانداری در ادامه قول مساعد جهت حل موانع و مشکلات پیشروی اجرای پروژه دادند ابراز کرد: از مسئولین و دستگاههای ذیربط می خواهم نهایت همکاری جهت پیشبرد پروژه بکار ببرند تا شاهد بهره برداری از این محور مواصلاتی در آینده نزدیک باشیم.

همچنین با هماهنگی بعمل آمده مقرر گردید؛ شرکت برق و اداره راه و شهر سازی هر چه سریعتر به جابجایی تیر برق در کیلومتر 21 اقدام نمایند تا علمیات اجرای پروژه متوقف و کند نشود.

 

 

 

 


تاریخ ثبت خبر: 1396/10/12
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      22        نفر

  • بازدید امروز:      408      نفر

  • بازدید دیروز:      801      نفر

  • بازدید هفته:    5825      نفر

  • بازدید ماه:       19205      نفر

  • بازدید کل:      1468597      نفر