... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/2277c7e24e3d8b09d18a8dee3bbed12f.jpg'


مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه در مراسم بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید؛ آموزش و پرورش مهمترین و تأثیرگذارترین نهاد در راستای پیشرفت و توسعه هر جامعه ای می باشد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، مراسم زنگ مهر، شروع سال تحصیلی و بازگشایی مدارس شهرستان همزمان با سراسر کشور با حضور حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه، مهندس آرگیو فرماندار، دکتر اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، خانواده معظم شهدا، مسئولین دستگاههای اجرایی و دانش آموزان مدرسه دبیرستان شهید بهشتی برگزار گردید.

مهندس آرگیو فرماندار شهرستان خرامه ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، گرمیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ابراز داشتند: تقارن این ایام مبارک( ماه محرم، هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید) فرصتی است که با تمام جوانب تعلیم و تربیت، آموزش، دفاع مقدس و تلاش بزرگان در راستای اعتلای دین مبین اسلام و میهن عزیزمان آشنایی پیدا کنیم و برای رشد و اعتلای خود و کشورمان سعی و تلاش وافری داشته باشیم.

مقام عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان با اشاره به نقش انکار ناپذیر آموزش در پیشرفت و توسعه یک جامعه بیان داشتند: دانش آموزان باید بدانند که در طلایی ترین دوارن زندگی خود قرار دارند و آموزش خوب و امر آموزش باعث پیشرفت ، تعالی و توسعه یک فرد و جامعه می شود که در این راستا آموزش و پرورش مهمترین و تأثیرگذارترین نهاد می باشد که باید با برنامه ریزی مدون خود شرایط را برای ارتقاء سطح آموزشی یک جامعه فراهم کند که ارتقاء سطح آموزشی باعث پیشرفت و توسعه یک جامعه در عرصه های بین المللی می گردد.

در ادامه فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از تمامی عوامل و مجموعه آموزش و پرورش که با تلاش و فعالیت خود باعث رشد و ترقی سطح آموزشی شهرستان شدند خواستار تلاش دوچندان این مجموعه در راستای ارتقاء جایگاه علمی و آموزشی شهرستان در سطح استان و کشور نیز شد.

حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه بیان داشت: الحمدالله با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه آموزش  توانسته ایم سطح آموزشی شهرستان  ارتقاء دهیم و به کیفیت مطلوبی از نظر علمی و آموزشی برسیم . دانش آموزان عزیز نیز باید با تلاش و کوشش خود رسالت بزرگ آموزش و پرورش ادامه دهند تا بتوانند به مدارج علمی بالا دست پیدا کنند.

در پایان ضمن تجلیل از خانواده های شهدای دانش آموز،  تجلیل از معلمان و دبیران زحمت کش و دانش آموزان برتر زنگ بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی نیز به صدا درآمد.


تاریخ ثبت خبر: 1396/7/1
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      62        نفر

  • بازدید امروز:      850      نفر

  • بازدید دیروز:      1755      نفر

  • بازدید هفته:    7981      نفر

  • بازدید ماه:       29782      نفر

  • بازدید کل:      1336109      نفر