... ... ... ... ...

ارتباط با فرماندار

فرهاد جهانخواه

فرماندار شهرستان خرامه

پست الکترونیک:---

پیامگیر روابط عمومی:10006354

شرح خبر

'../NewsImages/341992cb62e92fbba15053ee0f0f813f.jpg'


فرماندار: برای مقابله با بیماری سالک، باید سطح آگاهی مردم را افزایش داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خرامه، جلسه ای به منظور بررسی اجرای طرح جونده کشی در سطح شهرستان با حضور اسپرجانی فرماندار و اعضاء کار گروه بهداشت در دفتر فرماندار برگزار گردید.

اسپرجانی فرماندار شهرستان خرامه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی احاد مردم به مناسبت حضور پر شور در راهپیمایی روز قدس خاطر نشان شدند: با توجه به اینکه بهداشت وسلامت جزء ضروریات زندگی انسانها می باشد و بیماری سالک با سلامت جسمی و روحی افراد مبتلا به آن در جریان است باید اقدامات لازم برای از بین بردن و راههای جلوگیری از شیوع بیماری سالک در شهرستان انجام گیرد.

فرماندار با اشاره به موضوع پیشگیری و مبارزه با بیماری سالک تاکید کردند: باید سطح آگاهی افراد ساکن در شهرستان برای مقابله با این بیماری را افزایش داد واز طریق آموزش و یاد دادن راههای پیشگیری ،از شیوع بیماری سالک جلوگیری کنیم و آنرا به فرهنگ در شهرستان تبدیل کرد.

اسپرجانی به تهیه طرح جامع جونده کشی در چند منطقه شهرستان اشاره کرد و گفت: ایجاد بسترها و زمینه‌های مناسب برای ایجاد طرح جوندکشی با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی ضروری است و باید مورد اهتمام همه متولیان امر قرار گیرد تا خروجی این اقدام در سطح شهرستان موفق باشد.

 


تاریخ ثبت خبر: 1394/4/20
تاریخ وقوع خبر:

آخرین خبرها

اخبار ریاست جمهوری

آمار بازدید

  • افراد آنلاین:      8        نفر

  • بازدید امروز:      1080      نفر

  • بازدید دیروز:      1079      نفر

  • بازدید هفته:    7252      نفر

  • بازدید ماه:       24978      نفر

  • بازدید کل:      1418929      نفر